Luksusowe apartamenty w Rewalu.

Opublikowano w kategorii rynek nieruchomości by editor4wordpress, czwartek 25 czerwca 2009 o godzinie 10:25. Tagi: ,

Od pewnego czasu Polski pas nadmorski nie był dla inwestorów ważny. Od niedawna tendencja ta wraz z szalejącym boomem budowlanym ulega transformacji. Działki bezpośrednio przy morzu są kupowane, a na nich stawiane nowe budynki. Coraz częściej oprócz kolejnych hosteli oraz domów wczasowych pojawiają się budynki w których mieszczą się apartamenty nad morzem na sprzedaż.

Są one świetną inwestycją dla osób które chcą spędzać urlop nad naszym ślicznym morzem, mając do dyspozycji nowocześnie wyposażony apartament, dostępny zawsze kiedy mamy potrzebę odsapnąć. Wychodząc naprzeciw potrzebom, oferujemy Państwu awangardowe i komfortowo wyposażone apartamenty Anja, usytuowane zaledwie 150 metrów od plaży,w miejscowości Rewal. Na ogrodzonej- działce będą 2 budowle, w, których skład wchodzi łącznie 30 apartamentów, z 1 lub 2 pokojami.

Na terenie parceli znajdować się będzie również 30 wydzielonych miejsc do parkowania, które wliczone będą w koszt każdego z apartamentów. Każdy z wystawianych apartamentów, będzie wyposażony w standard wykończenia pod klucz, a zatem będzie zaopatrzony nie tylko we wszystkie media, ale również będzie superkomfortowo umeblowany i wyposażony w niezbędny sprzęt i urządzenia sanitarno-gastronomiczne .

Ponadto w każdym z apartamentów znajdować się będzie minimum jeden balkon lub taras. Wszystko to powoduje, że oferta ta jest naprawdę rewelacyjnei nieczęsta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem apartamentów. Przekonają się Państwo wówczas o słuszności kupionej nieruchomości.

Brak komentarzy

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.